четверг, 3 апреля 2014 г.

Представники різних національностей України просять народи Росії не втягуватись у війну проти нашої країни

predstav natsion

 
Представники азербайджанської, грузинської, татарської та інших громад виступили з відкритим листом до всіх національностей, що проживають у Російській Федерації, з вимогою не піддаватися на пропагандистські пастки Кремля, не допустити війни і підтримати суверенітет та територіальну цілісність України:

«Ми, представники народів України, заявляємо про те, що згуртувалися навколо соборної та незалежної Батьківщини. В даний момент, коли Україна зіткнулася з агресією збройних сил Російської Федерації, вважаємо своїм обов'язком висловити позицію у зв'язку з подіями, що відбуваються. Ми категорично засуджуємо рішення нелегітимного Верховної Ради Автономної республіки Крим про приєднання АРК до Російської Федерації. Як і 70 років тому, коли кримськотатарський народ був депортований і пройшов через всю пекельну машину сталінізму, сьогодні він знову піддається тиску з боку новітніх фашистів», – йдеться в заяві.

Автори листа наголошують, що Україна – це країна, де проживають представники понад 130 національностей. «Україна стала нашим спільним домом, Батьківщиною, де ростуть наші діти. Ми виступаємо проти розпалювання національної ворожнечі між нашими народами, яка виходить з зомбуючих засобів масової інформації РФ, що принижує всіх нас».

«У лавах російської армії служать представники багатьох інших народів, які мають з нами кровну і релігійну єдність – українці, татари, євреї, башкири, народи Кавказу та Центральної Азії, до яких ми плекаємо найтепліші почуття і не бажаємо вступати в братовбивчу війну. Ми закликаємо владу Росії не штовхати наші народи на такий трагічний крок, змушуючи нас, об'єднавшись в інтернаціональні добровольчі загони, виступити на захист нашої землі, нашої Батьківщини і віддати свої життя за Україну. Ми закликаємо російських громадян, які небайдужі до долі своєї країни, виступити проти російської інтервенції в Україні, засудити втручання Москви у внутрішні справи нашої держави. За вашу і нашу Свободу!», – наголошується в листі.

Звернення до народів Росії підписали Ельхан Нурієв – директор Центру журналістських досліджень ГУАМ, Нафис Кашапов – правозахисник, Гоча Дадивадзе – громадський діяч, правозахисник, Рустем Жангожа – доктор наук, професор та інші поважні члени національних громад, що проживають в Україні.

Українська Інформаційна Служба

Комментариев нет: